Yükleniyor...

Hakkımızda

Şirketimiz hakkında merak ettiğiniz her şey için bizi tanıyın. Yaptığımız işin önemini ve ciddiyetini birlikte konuşalım.

Elektrosoft markasının 2003 yılı kuruluşundan itibaren bir çok önemli şirket ve işletmelerde hizmet vermiş ve bir çok önemli işlere imza atmış bir firmadır. Günümüz çağında kullanılan her şeyin temelini oluşturan elektrik elektronik sektöründe sağlam adımlarla ilerleyip, her yenilikle birlikte bizde kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

İnsan güvenliğini ve sağlığını korumak için üretilen bir çok ekipmanın en doğru şekilde kurulumunu yapmak için özel eğitilmiş ekibimiz ile birlikte elektriğin dahil olduğu her konuda çalışmalarımız olmuştur. Bunların içinde elektrik, otomasyon, akıllı ev sistemleri, kamera sistemleri, alarm sistemleri, sesli uyarı yangın sistemleri gibi genel ve ana başlıklar yer almaktadır.

Yaptığımız işin ayrıntılarının farkında olan güleryüzlü ve kalifiyeli çalışan ekibimiz ile uzun yıllardır ayaktayız. Bu sürede şirketimiz için misyonumuz; her müşteriye öncelikle bilinçli ve güleryüzlü hizmet ekibi göndermek ve işini memnuniyetle teslim etmesi. Aynı zamanda güvenilir, yüksek eğitimli ve saygılı bir teknisyen ile hizmet vermektir.

Elektrikçilerimiz, dış mekanlarınız için yeni güvenlik aydınlatmasından, elektrik kesintisi sırasında cihazlarınızın çalışmasını sağlayacak tüm ev jeneratörlerine kadar her şeyi kurabilir.

Bizi daha iyi tanımanız için Beylikdüzü Ofisimize bekleriz.

Sertifikalarımız

Neden Biz?

İnsan güvenliği ve sağlığı için oluşturulmuş bütün elektronik cihaz ve aletleri kaliteli, güvenli ve pratik çözümlerle evinize yada iş yerinize hızlı ve kontrollü bir şekilde kurulumunu yapıyoruz. Akıllı elektrik çözümleri için bizi seçin.

Kaliteli
Hizmet
Ücretsiz
Danışma
En İyi Fiyat
Garantisi
Sertifikalı
Uzman Ekip
Hızlı ve
Uzun Ömürlü

Elektrik konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Teknisyenlerimiz size yardımcı olmaya hazır.